Top

حمل اثاثیه منزل و بار در مشهد

نکات باربری حمل و جابجایی بار سنگین:

۱٫برای جابجایی وسایل سنگین می توانید از پتوی مخصوص اسباب کشی استفاده نمایید.

برای جابجایی کل پتو را زیر جسم قرار دهید و سپس آن را بکشید.

اگر قصد بار از پله ها را دارید می توانید چند پتو را تا کرده و بر روی پله ها قرار داده تا سطح شیبدار ایجاد کنید سپس بار را جابجا کنید.

۲٫روش دیگر برای جابجایی جسم استفاده از کاغذ ها براق مانند مجلات است.

با قرار دادن این کاغذ ها در گوشه های بار مقدار اصطکاک کاهش می یابد و جسم راحت تر بر روی سطح جابجا می شود.

۳٫برای جابجایی اجسام بزرگ و سنگین باید بالا و پایین جسم همزمان بلند شود و با یک زاویه بار را حرکت دهند.

۴٫برای بلند کردن بار باید از زانو خم شوید و جسم را بلند کنید. خم کردن کمر برای بلند کردن جسم بسیار اشتباه است و سبب صدمه دیدن کمر می شود.

۵٫وسایلی مانند کمد را تا حد امکان سبک کنید. لباس ها و سایر وسایل داخل آن را خالی کنید و در صورت امکان کشوهای آن ها را خارج کنید و درها و پایه ها را نیز جدا کنید تا وزن آن کاهش یابد.

۶٫اگر کف زمین چوبی و یا سرامیک هست که امکان صدمه دیدن آن ها وجود دارد بر روی آن فرش یا موکت کهنه قرار دهید سپس جابجایی را انجام دهید.

اما بهترین روش برای جابجایی کالا استفاده از شرکت های باربری است. شرکت های باربری با تجربه امکان حمل و جابجایی کالا را با دقت و سرعت بالا برای شما فراهم می کنند.

فرآیند اسباب کشی در مشهد با توجه به ریزکاری هایی که دارد، برای افرادی که تجربه ندارند زمان بر خواهد بود. اما با استفاده از افراد متخصص که آموزش لازم را دیده و تجربه کافی را دارند، حمل اثاثیه منزل مشهد کاملا با دقت و سرعت انجام می شود. برای افراد مختلف علاوه بر زمان و هزینه، مقوله ی سالم و بدون نقص بودن وسایل بعد از انجام حمل بار یا اسباب و اثاثیه هم اهمیت دارد. هدف ما نیز این خواهد بود تا شما علاوه بر این که از فعالیت ما راضی خواهید بود، همیشه از تیم ما برای انجام اسباب کشی در مشهد استفاده نماید.

انواع خدماتی که توسط شرکت باربری برای حمل اثاثیه منزل و بار در مشهد ارائه می شود شامل موارد زیر است:

 • انجام مراحل بسته بندی انواع کالای اداری و منازل به صورت کاملا تخصصی با بهره گیری از افراد کاملا آموزش دیده و با تجربه
 • تغییر نحوه چیدمان و جا به جا نمودن انواع لوازم منازل و اداری و در محل مورد نظر شما
 • جا به جایی حرفه ای ابزارهای خاص و تخصصی انواع بارها و لوازم بزرگ سنگین و حجیم
 • انجام مراحل تخلیه یا بارگیری کردن انواع ماشین های باری بین شهری و ترانزیت و بین المللی مانند تریلی ، کامیون و ..
 • حمل مبلمان، کالاهای تجاری و اداری، دستگاه های صنعتی، حمل اثاثیه منزل و ..
 • حمل اثاثیه منزل ، مبلمان ، لوازم اداری ، کالاهای تجاری ، انواع بارها و دستگاه های صنعتی و اتومبیل حمل اثاثیه منزل، بارهای ساختمانی و غذایی در داخل کشور
 • حمل بار و باربری شرکت های مستقر در داخل شهر و در شهرک های صنعتی

وانت تلفنی در مشهد

علاوه بر حمل اثاثیه و بار در مشهد به وسیله روش های قدیمی، امروزه روش های اینترنتی و تلفنی روبه گسترش است. وانت تلفنی در مشهد روز بروز در حال رونق یپدا کردن می باشد ، این شهر به دلیل داشتن جنبه های مذهبی و ساحتی که دارد مدام در حال تغییر می باشد و نیاز روز افزونی به حمل بار درون شهری امری غیر قابل کنترل می باشد به نحوی که در هیچ زمانی وانت تلفنی در مشهد را نمی توان شغلی بدون درآمد در نظر گرفت.

وانت تلفنی در شهر مشهد

حمل اثاثیه منزل و بار در مشهد با صدف بار

شرکت باربری صدف بار مشهد حمل اثاثیه منزل و بار در مشهد را با سرعت و دقت برای شما امکان پذیر ساخته است.

همچنین این شرکت اولین وانت تلفنی در مشهد است که این امکان را برای شما فراهم کرده که بتوانید حمل اثاثیه منزل و بار در مشهد را با استفاده از اپلیکیشن انجام دهید.

حمل و جابجایی بار

حمل و جابجایی بار را می توان از قدیمی ترین شعل های بشر نامید ، نیاز به تجارت و داد و ستد نیاز به حمل و جابجایی بار را تقویت کرد و باعث تولید وسایل حمل و نقل مثل گاری و چرخ دستی شد در این بین استفاده حیوانات نیز به نوبه خود قوت گرفت استفاده از چهارپایان برای حمل و جابجایی بار یکی از لوازم ضروری در هر مسافری می بود

امروزه استفاده از خاور و تریلی برای حمل و جابجایی بار یکی از مواردی است که در حمل و اثاثیه منزل و بار بیش از پیش به آن توجه می شود زیرا این گونه وسایل نقل مکان و حمل و نقل را ساده کرده و هزینه ها را کاهش می دهند و سرعت آن را بالا می برند

در این بین شرکتی مثل صدف بار با داشتن رزومه ایی قوی در بین مردم و همشهریان مشهدی که قصد باربری در مشهد را داشته باشند از محبوبیت خوبی برخوردار شده است بطوری که از سایر استانها نیز به این شرکت سفارش داده می شود شما نیز با تماس این شرکت می توانید از خدمات این شرکت استفاده نمایید.

کارگر حمل اثاثیه منزل مشهد

برای این که یک یا چند کارگر حمل اثاثیه منزل و بار در مشهد را برای کمک و یاری شما ارسال کنیم از افراد با ویژگی های خاصی استفاده می کنیم. با نبود تجربه و تخصص خاص در این زمینه ممکن است افرادی را به خدمت بگیرید که موجبات نارضایتی شما را به همراه آورند. برای این منظور ویژگی های این افراد را در ادامه بررسی خواهیم کرد تا به راحتی بتوانید افراد مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

از آن جایی که صدف بار به مدت ده سال در این حوزه مشغول به فعالیت است، تجربه و دانش کافی در این زمینه دارد. بنابراین بر این اساس همیشه نیروها مورد آموزش قرار می گیرند و تجربه و تخصص خود را به آن ها انتقال می دهیم. بنابراین نیروهای کارگر هموارد افرادی دارای ویژگی های زیر هستند:

 • از تجربه کافی برخوردار هستند.
 • نیروهایی متخصص هستند.
 • از لحاظ فیزیکی افرادی ورزیده، قوی و نیرومند هستند.
 • ان ها آموزش دیده اند تا همیشه با اخلاقی خوب و پسنیده با شما برخورد کنند.
 • صبور بوده و با دقت و حوصله کار خود را به بهترین شکل انجام می دهند.

در صورت نیاز به جا به جایی وسایل سنگین خود مانند یخچال های ساید بای ساید، گاز ، میزهای اداری و … می توانید با ما تماس حاصل نمایید و مطابق با تعرفه های ارائه شده در زیر از خدمات ما برای کارگر بهرمند شوید.

هزینه اسباب کشی مشهد

قیمت حمل اثاثیه منزل شاید یکی از مهم ترین مواردی باشد که ابتدا و قبل از هر چیزی به آن توجه می شود. بدون این که نیاز به حاشیه رفتن در این مورد وجود داشته باشد، این مورد را بررسی می کنیم. میزان هزینه اسباب کشی در مشهد یا هر شهر دیگر با توجه به موارد مختلفی که باید در نظر گرفته شود، تعرفه ای مشخص دارد.

با این وجود، برخی از هزینه ها کاملا واضح هستند و ما تعرفه ی آن ها را در ادامه عنوان می کنیم، و برخی دیگر کاملا با توجه به روندی که شما در پیش می گیرید، ممکن است هزینه هایی رابه شما تحمیل کند. بنابراین همیشه به عنوان یک دوست به شما پیشنهادم یکنیم که برای فرایند اسباب کشی از مراکز با سابقه که نیروهایی متخصص و مجرب دارند برای این کار کمک بگیرید.

گاهی اوقات این هزینه های اضافی که در طی کار پیش می آیند فرآیند را برای شما سخت کرده و معمولا برخی افراد ترجیح می دهند حتی نقل مکان به محل جدید را فراموش کرده و به هر نحو ممکن در جایی که هم اکنون هستند، بمانند.

اما ما برای آسایش شما عزیزان از تعرفه های معقولی که اتحادیه مصوب کرده و در زیر عنوان شده است، پیروی می کنیم تا هر گونه نگرانی از بابت هزینه ها را از شما دور کنیم.

هزینه اسباب کشی مشهد در کلیه مناطق توسط صدف بار

 

نوع وسیله مدت زمان قیمت ، تعرفه ، هزینه ، کرایه هر ساعت اضافه کار – هزار تومان
وانت پیکان یک ساعت ۱۵۰۰۰ تومان همان مبلغ دریافت می شود
وانت نیسان یک ساعت ۲۰۰۰۰ تومان همان مبلغ دریافت می شود
کامیونت یک ساعت ۳۰۰۰۰ تومان همان مبلغ دریافت می شود

تعرفه حمل اثاثیه منزل دستمزد هر نفر کارگر باربری

 • هر کارگر ساعتی ۱۰۰۰۰ تومان
 • برای انتقال لوازم و وسایل سنگین به ازای هر طبقه جا به جایی مبلغ ۱۰۰۰۰ تومان دریافت خواهد شد.

تعرفه حمل بار از مبدا مشهد

برخی از افراد نیاز دارند تا قبل از ارسال بار خود از مشهد به سایر نقاط کشور از میزان هزینه تعرفه حمل بار از مشهد اطلاع داشته باشند. برای این منظور و برای این که بتوانید به راحتی از میزان قیمت باربری مشهد به تمام نقاط کشور مطلع شوید، این اطلاعات را به صورت به روز در ادامه در اختیار شما قرار داده ایم.

تعرفه و قیمت های باربری مشهد سال ۹۷

برای این که بار را از داخل شهر به خارج از آن و سایر نقاط کشور ارسال نمایید، آخرین تعرفه ها و قیمت باربری مشهد در سال ۹۷ را در ادامه برای شما قرار داده ایم تا به این وسیله به شما کمک کنیم.

سفارش آنلاین حمل بار

شما می توانید به صورت آنلاین و با استفاده از اپلیکیشن صدف بار سفارش خود را از هر نقطه ای که قرار دارید به تیم تخصصی ما ارائه نمایید. ما در کوتاه ترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما در خدمت شما خواهیم بود. برای دانلود اپلیکیشن می توانید از سایت اقدام به دانلود آن نمایید.

صدف بار اسباب و اثاثیه شما را بیمه کرده و تضمین می دهد که آسیبی به آن ها وارد نشود. طریقه بسته بندی مناسب و کاملا متناسب با هر بار انجام می گیرد. بنابراین اگر حوصله ندارید که وسیله های خود را بسته بندی کنید و یا این سالم ماندن آن ها در طی جا بجایی اهمیت دارد، مسئولیت آن را به افراد متخصص بسپارید. خدمات صدف بار کاملا ۲۴ ساعته بوده و می توانید از هر جهت با خیالی بار خود را به ما بسپارید.